לתמוך בעסקי האופנה כחול לבן

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

בשנת 2020 התוודענו כולנו לתופעה שלא חשבנו לעולם שנתקל בה, הקורונה, שהביאה איתה שינויים עצומים בעולם וגם עבור לא מעט בעלי עסקים מקומיים שמצאו את העסקים שלהם נסגרים או את הצורך הדחוף לעבור לזירת האינטרנט. עם כל הכבוד לשנת 2020, שנת 2021 התחילה ברגל ימין, עם מבצעי החיסונים הענקיים שהתחילו להרים את הכלכלה ואת העסקים על הרגליים, ולגרום לכולנו לחזור לשגרה שכולנו הכרנו.

החזרה לשגרה של עסקי האופנה הישראלים

בין העסקים הרבים שהושפעו מהקורונה, הם עסקי האופנה הישראלים שמצאו את עצמם מחוסרי לקוחות בגלל החנויות הסגורות או בגלל המצב הכלכלי הרעוע של אזרחי מדינת ישראל בעקבות שנה שבה היה צריך לצמצם כל הוצאה כלכלית אפשרית
אך לא מעט מחנויות האופנה ומעצבות האופנה בפרט, הבינו את המשמעות של בניית אתר אינטרנט ומכירה דרכו, והאפשרות לתת למי שרוצה לקנות לעשות את זה דרך האינטרנט בלי "לפחד, לצאת מהבית. למשל אם מישהי רוצה לקנות תיקי נשים, היא יכולה לעשות את זה דרך אחד מהאתרים ולקבל את התיק במשלוח מהיר עד דלת הבית.

קניות כחול לבן
קניות כחול לבן

למה חשוב עכשיו יותר מתמיד לתמוך בעסקי האופנה הישראלים?

אז עם המציאות של רכישות דרך האינטרנט, אנשים רבים מוצאים אתרים זולים מסביב לעולם לקנות בהם מוצרי אופנה. מצד שני, יש חשיבות גדולה לתמוך דווקא עכשיו בעסקי האופנה הישראלים שרוצים לחזור לשוק בכל הכח. עצם היותנו ישראלים יש חשיבות גדולה שנתמוך אחד בשני ונעזור להרים את הכלכלה, על מנת שנהיה מדינה שמייצרת מקומות עבודה, ואמנים בתחום הלייף סטייל והאופנה שירעננו את המציאות שבה אנו חיים עם פריטי אופנה כחול לבן שמתאימים לטעם הישראלי.

לקנות ישראלי זה לא בהכרח יקר

דווקא עכשיו תוכלו למצוא חנויות אופנה ישראליות רבות יוצאות במבצעים גדולים על מנת להרים את מורל האופנה הישראלי. למרות שהמחירים יקרים יותר מאתרי האופנה הסיניים צריך לקחת בחשבון שכשקונים פריט אופנה שמיוצר בישראל, סביר להניח שהאיכות שלו היא טובה יותר, וגם הסטייל שלו מרענן יותר, מכיוון שמעצבת של ממש ישבה ועיצבה את פריט האופנה. בנוסף, כשאתם קונים מחנות אופנה ישראלית אתם יכולים לבקר בבית העסק ולראות ולחוש את המוצר בעצמכם, ובנוסף לדבר עם בעל החנות או המעצבת, להכיר אותה ואת האמנות שלה, ולבחור את פריט האופנה פיזית וגם כמובן לקבל אחריות, כי אין דרך טובה יותר לממש אחריות במידה וצריך מאשר לממש אותה בארץ המוצא.

מחפשים דילים משתלמים​ בנושא ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים