בולדוג ופומרניין – הכלבים שיוסיפו לכם סטייל ל- לייף

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

יש דבר מושלם יותר מכלבים? ההולכים על ארבע האלה הפכו את היקום לטוב יותר. עם הלב הענק שלהם המתנוסס במרכז החזה, והנאמנות הבלתי מתפשרת שלהם – כלבים הם החברים הטובים ביותר של האדם כבר אלפי שנים.

למעשה, החיבור הזה הוא באמת קדום, והוא החל מהתקרבות הדרגתית של הזאבים אל האדם שנתן לו אוכל ומחסה. האמון הזה באמת נרכש במשך שנים רבות והיום הוא חזק מתמיד, לא סתם כלבים סומכים עלינו ורואים בנו משפחה שלהם, וכמובן שזה הדדי גם מבחינתנו.

התקשורת בין האדם לכלב היא ברמה מאוד גבוהה ומחקרים רבים הוכיחו גם את ההשפעות החיוביות של גידול כלב בבית, ששיאה היא השפעה חיובית על אריכות ימים.

קשר בין אלפי שנים

במשך אלפי שנים בני אדם לוקחים את הכלבים ומרבים גזעים עם גזעים, ויוצרים גזעים חדשים. כל אלו הפכו את משפחת הכלבים למגוונת ביותר, וכיום ניתן למצוא כלבים שנראים כל כך שונה אחד מהשני שזה נראה פשוט כמו שני חיות אחרות לגמרי.

כלבי הפומרניין

השוני בגזעים אינו בא לידי ביטוי רק בנראות אלא גם באופי של הגזעים – לדוגמא, גזעים כמו פומרניין הם גזעים הנקראים "כלבי שעשוע", כלבים אלו הם קטנים, יפים ומצחיקים.

הם לא נועדו רק לדוגמניות שאוהבות לקחת אותם בתוך תיק הגוצ'י הקטן שלהן, אלא גם משפחות אוהבות לאמץ אותם מאחר ומדובר בכלב עם המון אופי ששומר על מרחב ביתי יחסית מרווח, לעומת כלבים גדולים שצריכים הרבה מקום – אפילו גינה במקרים מסוימים.

בולדוג אנגלי – לוחם שוורים, או כלב עם נשמה ואהבה לכל יצור חי?

עוד גזע פופולרי הוא בולדוג אנגלי. הבולדוג הוא סמל של עקשנות, כוח ואהבה לאדם. לא סתם הבריטים הפכו אותו לסמל של העם שלהם. הבולדוג הוא כלב לא גדול ושמו, אשר מתחלק ל-2 : בול (שור) ו- דוג (כלב) בעצם רומז על העבר של הגזע המרתק הזה בתור לוחם שוורים – עיסוק שלשמחתנו הרבה הוצא מהחוק.

כבר במאה ה- 19. למרות ההיסטוריה הזו, הבולדוג הוא כלב נעים וחביב, וההיסטוריה שלו נובעת אך ורק מהשימוש והניצול של בני האדם את תכונותיו למען צרכיהם.

בולדוג אנגלי ופומרניין? שניהם כלבים קטנים!

אכן שני הגזעים, עם כל השוני הרב שביניהם – כלב שעשוע וכלב "לחימה", הם כלבים קטנים שמשפחות רבות מגדלות בביתם. וזוהי ההוכחה לשוני הרב בין גזעי הכלבים, לא רק מבחינת גודל פיזי.

כלבם מכניסים המון אור ואהבה לחיים שלנו – המעט שאנחנו יכולים לעשות זה לאמץ אותם ולתת להם המון אהבה.

מחפשים דילים משתלמים​ בנושא , ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים