ליסינג מימוני – מה היתרונות?

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כשאתם בודקים לגביי קניית רכב חדש, אתם נחשפים במהרה למושג "ליסינג מימוני". האם ליסינג מימוני הוא אותו הדבר בכל חברת ליסינג? ניו קאר ליס מציעה לכם מסלול שלא תמצאו בשום מקום אחר.

מה מיוחד בליסינג מימוני של ניו קאר ליס?

ליסינג מימוני של ניו קאר ליס מתאפיין ברכישת רכב חדש לגמריי, בפריסה מאוד נוחה של תשלומים ל- 3 שנים. הקטע הוא שאתם מחליטים כמה להחזיר כל חודש – לפי היכולת שלכם ובכך אתם מקלים על עצמכם משמעותית את תהליך רכישת הרכב.

מה שמייחד את הליסינג המימוני של ניו קאר ליס הוא בנוסף קבלת עד 100% מימון לרכב ללא מקדמה, עם הרשמה על בעלות הרכב כבר מהרגע הראשון – כאשר אצל הרבה חברות ליסינג אחרות הרכב נרשם על שם הלקוח רק אחרי 3 שנים, כשהתשלום מסתיים.

כלומר – בניו קאר ליס, הרכב שלכם מהרגע הראשון. המשמעות? אתם מתחדשים ברכב חדש ישירות מהניילונים, בעזרת מימון רכב עם הריביות הנמוכות בשוק.

ליסינג מימוני זה הכי משתלם

עם חשבתם שהיתרונות נגמרים כאן – תחשבו שוב. עוד אחד מההפתעות של ניו קאר ליס, היא האפשרות של מה שנקרא "רכב חדש 0 ק"מ".

רכב 0 ק"מ הוא למעשה רכב חדש לחלוטין, אך שעבר תהליך שבו הוא הועבר מהיבואן הראשי אל ניו קאר ליס, ובתהליך ההעברה הרכב ירד יד אחת. המשמעות של הורדת היד באה לידי ביטוי במחיר הרכב.. אתם מקבלים רכב חדש לגמריי – עם הניילונים עליו – שלא נסע אפילו מטר, אך עם תג מחיר של רכב שירד יד אחת.

אפשרויות טרייד אין מגוונות

ניו קאר ליס רוצה שיהיה לכם טוב. מה זה אומר טוב? שתגיעו ותצאו עם רכב החלומות שלכם במינימום כאב ראש. מסיבה זו, ניו קאר ליס מציעה טרייד אין רכב מפתח במפתח בתנאים שלא תמצאו בשום מקום אחר – תגיעו עם הרכב הישן, תקבלו עליו הצעה מכובדת ביותר, ותוכלו לגלם את הזיכוי על קניית רכב חדש.

המשמעות של זה היא, שכל תהליך רכישת הרכב מתבצע תחת קורת גג אחת – מכירת הרכב הישן, וקניית רכב חדש.

מחפשים דילים משתלמים​ בנושא ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים