חיסכו אלפי שקלים במבצעי רכב

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אם אתם מחפשים לקנות רכב חדש, אתם מן הסתם מחפשים את העסקה הטובה ביותר. עסקה טובה מתחלת לכמה גורמים : תנאי תשלום ומחיר. כשאנחנו מדברים על מחיר, הנושא העיקרי הוא מבצעי רכב.

לא מעט סוכנויות רכב יוצאות במהלך השנה במבצעים שמוזילים את מחירי הרכב באלפי עד עשרות אלפי שקלים. בדרך כלל המבצעים האלה הם במועדים מיוחדים כמו חגי ישראל וחגים לאומיים.

למעשה, זה לא שאתם צריכים לחכות יותר מדי – למזלנו אנחנו עם מרובה חגים ולכן כל מה שאתם צריכים זה לחכות כמה חודשים עד שחברות הליסינג יוציאו עשרות רכבים תחת מבצעים משתלמים במיוחד.

תנאי תשלום – חשוב מאוד לקחת בחשבון

הנושא השני  – תנאי התשלום, הכוונה היא לעד כמה גמישות בתשלומים מוכנה לתת לכם חברת הליסינג. זה לא סוד שלרוב האנשים אין את הכסף המזומן לשלם עכשיו כמה עשרות אלפי שקלים, ואולי אפילו מאות אלפי שקלים, על רכב חדש. לכן עסקת מימון רכב היא כמעט תמיד על תקן דיל ברייקר. אם יש מימון רכב – קונים, אם לא – לא קונים.

אל תתפשרו על תנאי התשלום

תשמחו לדעת שגם אם ניגשתם לחברת ליסינג ותנאי התשלום אינה מתאימה עבורכם אז אל תלחצו – מכיוון שאם תבדקו בחברת ליסינג אחרת אתם צפויים לקבל תנאים משמעותית יותר טובים – לכן תמיד תבחרו את חברת הליסינג שמתאימה את עצמה ליכולת התשלומים שלכם.

ואם אין לי מספיק כסף מזומן לשלם מקדמה ?

גם אם אין הרבה כסף מזומן לשלם מקדמה, אתם תמיד יכולים לחפש חברת ליסינג שמציעה מימון רכב ללא מקדמה. כן כן, ללא מקדמה! בעסקה כזאת, אתם מקבלים הלוואה של 100 אחוז מסכום הרכב, ומחזיקים את הכסף בתשלומים.

זו האופציה הנוחה ביותר למי שאין לו את האפשרות הכלכלית המיידית לקנות רכב חדש, אך הוא צריך אחד כזה.

לסיכום ?

כשאתם משלבים מבצעי רכב עם תנאי מימון רכב טובים, אתם מרוויחים מכל הכיוונים – גם מחיר טוב וגם תנאים נוחים לתשלום, ולמעשה כל מה שנשאר לכם זה להתחדש ברכב חדש ב- 100 אחוז מימון ללא שקל מקדמה ובמבצעי רכב מעולים.

מחפשים דילים משתלמים​ בנושא ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים